کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی اکالا افق کوروش اولین خرید

با استفاده از این کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی اکالا که ویژه اولین خرید ایجاد شده می‌توانید از تخفیف ۵۰ هزار تومانی سفارش اولتان از مجموعه فروشگاه‌های اینترنتی اکالا و افق کوروش برای خرید محصولات استفاده کنید. برای دریافت این کد تخفیف می‌توانید عدد ۵۰ را به شماره ۲۰۰۰۲۵۰۰۰ پیامک کنید یا اینکه با کلیک روی دکمه «خرید کنید» وارد سایت اکالا شده و در فرمی که برای وارد کردن شماره تلفن است، شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تخفیف برایتان ارسال شود.

درنظر داشته باشید که اعتبار این کد برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومانی افق کوروش قابل استفاده بوده و اگر از فروشگاه هایپر فامیلی و اکالا خرید کنید نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

پس از ورود به سایت یا اپلیکیشن اکالا ابتدا فروشگاه افق کوروش را برای خرید محصولات انتخاب کنید. سپس بر اساس موقعیت مکانی که روی GPS گوشی موبایل یا ز طریق افزودن آدرس فراهم است، می‌توانید به جدیدترین فروشگاه‌های اطراف دسترسی داشته باشید و از این کد استفاده کنید. امکان استفاده از این کد برای انواع محصولات غذایی، نوشیدنی و دمنوش، خوار و بار، آرایشی و بهداشتی، میوه و سبزیجات، ابزار، لوازم التحریر، پوشاک و لوازم مادر و کودک فراهم است.