۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

اسنپ مارکت، حاصل همکاری دو شرکت اسنپ و هایپراستار است. اسنپ مارکت پس از همکاری با هایپراستار اقدام به عرضه محصولات سوپرمارکتی کرده است که سفارش‌های شما توسط سیستم حمل و نقل اسنپ ارسال می‌شود.

این فروشگاه آنلاین تمامی شهر تهران را پوشش می‌دهد و مشتریان اسنپ مارکت می‌توانند کالای مصرفی مورد نیاز خود را از طریق اپلیکیشن و یا سایت اسنپ مارکت سفارش دهند و با پشتیبانی سرویس حمل‌ونقل اسنپ در زمان انتخابی کاربران برای آن‌ها ارسال شود.

در این فروشگاه اینترنتی می‌توانید محصولات مورد نیاز روزانه خود همچون نوشیدنی و دمنوش‌ها، مواد غذایی، میوه و سبزیجات، خواربار، لوازم التحریر، آرایشی و بهداشتی، محصولات پروتئینی و بسیاری از گروه‌های کالایی دیگر را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف اسنپ مارکت دسترسی داشته و می‌توانید خریدهای روزانه خود را از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت انجام دهید. اما از آنجایی که کدهای تخفیف ارائه شده ممکن است سریع منقضی شده یا تعداد استفاده از آنها محدود باشد، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کوپن تخفیف اسنپ مارکت را در ایمیل خود دریافت کرده و قبل از دیگران از آنها استفاده کنید.

همچنین در صورتی که تجربه استفاده از خدمات این فروشگاه اینترنتی را داشته و از این فروشگاه خرید انجام داده‌اید از شما خواهشمندیم تجربیات خود را از طریق همین صفحه از بخش «نقد و بررسی» با ما به‌اشتراک بگذارید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های اسنپ مارکت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از اسنپ مارکت دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید