۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

فروشگاه اینترنتی دکتر سوشا سایتی در زمینه عرضه محصولات پزشکی و بهداشتی است. به کمک این سایت می‌توانید انواع محصولات در گروه‌های کالایی محصولات ضدعفونی کننده، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم بهداشت جنسی، لوازم بهداشتی مادر و کودک، لباس یک بار مصرف بیمارستانی، ماسک و محافظت از صورت، لوازم پزشکی خانگی و لوازم ارتوپدی و توانبخشی را خریداری کنید. این سایت در بخش فروش ویژه به‌صورت روزانه محصولات دارای تخفیف خود را قرار می‌دهد که می‌توانید به این محصولات دسترسی داشته و با تخفیف خریداری کنید. امکان ارسال محصولات به تمامی نقاط ایران نیز فراهم بوده و درب منزل سفارش خود را تحویل خواهید گرفت. در بخش وبلاگ و سایت اصلی این فروشگاه نیز می‌توانید به مطالب پزشکی و مشاوره پزشکی دسترسی داشته باشید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف دکتر سوشا دسترسی داشته و می‌توانید محصولات پزشکی و بهداشتی را با قیمت ارزان‌تری خریداری کنید. اگر به‌دنبال سایتی برای خرید کاندوم و محصولات بهداشت جنسی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف سایت دکتر سوشا را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در خرید از این فروشگاه دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های دکتر سوشا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از دکتر سوشا دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

 • دکتر سوشا
  کد تخفیف

  تخفیف ارسالی کاربر

  با وارد کردن کد تخفیف (welcome) می‌توانید از ۱۵ هزار تومان تخفیف اولین خرید از دکتر سوشا بهره‌مند شوید.

  فعلاً معتبر
  مشاهده