۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

دیجی کالا جزو بزرگترین فروشگاه اینترنتی و مارکت پلیس در ایران و خاورمیانه است که با خرید از آن می‌توانید به لیستی از محصولات در دسته‌های گوناگون لوازم خانگی، کالای دیجیتال، لوازم خودرو، مد و پوشاک، ورزش و سفر، آرایشی و بهداشتی، لوازم نوشت‌افزار و حتی کالاهای سوپرمارکتی دسترسی داشته باشید. این فروشگاه اینترنتی بیش از ۲.۵ میلیون کالای مختلف را در سبد گروه‌های کالایی خود دارد. فعالیت دیجی کالا به سال ۸۳ برمی‌گردد که توسط برادران محمدی راه‌اندازی شده و دو سال بعد با پیوستن سرمایه‌گذاران به ۵ نفر افزایش یافتند. می‌توان گفت که فعالیت رسمی این شرکت از این نظر که به‌صورت تخصصی آغاز شده است به همین سال برمی‌گردد.

همانطور که از نامش پیداست، شروع فعالیت این فروشگاه اینترنتی روی فروش محصولات دیجیتالی و لوازم جانبی بود که به مرور افزایش یافته و امروزه شاهد انواع مختلفی از گروه‌های کالایی هستیم. این موضوع به‌حدی جدی‌تر شد که در نهایت از یک فروشگاه اینترنتی به پلتفرمی به‌عنوان مارکت پلیس تبدیل شده و فروشندگان متعددی در آن اقدام به فروش محصولات خود می‌کنند.

یکی از مزایایی که باعث رشد سریع و محبوبیت این فروشگاه اینترنتی شد، تولید محتوا و توضیحات کامل از محصولات است. از همان ابتدا این فروشگاه اینترنتی تلاش داشت تا به‌صورت دقیق جزییات محصولات را وارد نماید. از دیگر مزایای آن می‌توان به ارسال رایگان کالاهای با سبد خرید بیش از ۲۰۰ هزار تومان، تحویل اکسپرس درب منزل، امکان مرجوعی کالا تا هفت روز و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

در این صفحه می‌توانید به کد تخفیف دیجی کالا ۹۹ به صورت رایگان برای همه گروه‌های کالایی ذکر شده با درصدهای بالا دسترسی داشته و با زدن کد تخفیف دیجی کالا برای خرید اول یا خرید غیر اول محصولات را با قیمت کمتری خریداری کنید. این کدهای تخفیف در درصدها و مبالغ بالایی تهیه شده و دارای اعتبار زمانی محدودی هستند. بنابراین توصیه می‌کنیم اگر زیاد از دیجی کالا خرید می‌کنید، حتما با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر، جدیدترین کدهای تخفیف دیجی کالا را در ایمیل خود دریافت کنید. همچنین با رفتن به بخش کد تخفیف دیجی کالا ارسالی کاربران می‌توانید به کدهایی که توسط کاربران تخفیفه ارسال شده دسترسی داشته باشید.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های دیجی کالا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

search مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از دیجی کالا دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

send ارسال کنید

به‌جای کرونا، تخفیف بگیرید!

 • دیجی کالا
  کد تخفیف

  تخفیف ارسالی کاربر

  با وارد کردن این کوپن تخفیف از دیجی کالا ۲۵ هزار تومان تخفیف بگیرید. برای استفاده از این کد تخفیف کافی است روی دکم ...

  فعلاً معتبر
  مشاهده