۵ امتیاز از ۵
از ۱ رای

اپلیکیشن آپ، سامانه‌ی خدماتی مانند دريافت موجودی، پرداخت سریع قبوض از طریق اسکن بارکدخوان، انتقال وجه کارت به کارت، خرید بیمه شخص ثالث، خرید بلیط قطار، تله‌پرداز(پرداخت بدون کارت)، خرید سیم‌کارت‌های آپتل، شرکت در مسابقات و… را ارائه می‌دهد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به سایر خدماتی که توسط شرکت‌های مختلف بر روی بستر این اپلیکیشن پرداخت ارائه می‌شود نیز با تخفیف دسترسی داشته باشید. اپلیکیشن آسان پرداخت جشنواره‌های متعددی دارد که می‌توانید از آنها استفاده کرده و از اعتبار رایگان و هدیه برای خرید بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک از اپراتورهای مختلف نیز دریافت کنید.

در این صفحه به کوپن و کد تخفیف آپ دسترسی داشته و می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن خدمات مالی را با قیمت مناسب‌تری دریافت کنید. اگر به‌دنبال یک برنامه موبایل برای انجام خدمات مالی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پس از اینکه برنامه آسان پرداخت را روی گوشی هوشمند خود نصب کردید؛ با عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر جدیدترین کدهای تخفیف آسان پرداخت را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اینکه با دنبال کردن سایت تخفیفه در شبکه‌های اجتماعی از جدیدترین کوپن تخفیف این سایت مطلع شوید.

همچنین در صورتی که تجربه‌ای در استفاده از سایر خدمات آپ دارید از شما خواهشمندیم از بخش «نقد و بررسی» تجربیات و نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره‌مند شوند.

تخفیف‌های ارسالی

در این صفحه می‌توانید تخفیف‌های آپ که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده کنید

نقد و بررسی

تجربه خود را با سایرین به اشترک بگذارید ...

فرستادن کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از آپ دارید با تخفیفه به اشتراک بگذارید.

ارسال کنید

با #تخفیفه، کم‌خرج زندگی کن!

متاسفیم!

هنوز تخفیفی برای آپ نداریم ;(

برای اطلاع از کد تخفیف جدید آپ در خبرنامه عضو شده یا تخفیفه را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
برای دنبال کردن کلیک کنید